Amedeo
Bizi takip edin!

Search

Story
  -  Story

2003
ÜR

Ürünler


Detayların potansiyel gücünü keşfedin

Misyon

Ahşap & Arkopa dekorasyon ve mobilya endüstrisine ahşap bazlı plakalar ile iç mekan kullanımına uygun dekoratif panel , profil , dekorasyon ve mobilya bileşenleri üretmek ve öncü trendler yaratarak çevre dostu, kaliteli , güvenilir ve yenilikçi ürünler ile sürdürülebilir konforlu yaşam alanları oluşturmak ve pazara değer katmaktır.

Vizyon

Arkopa dekorasyon ve mobilya endüstrisinde küresel pazara katacağı yeni trend ve tasarımlar ile çevresel sürdürülebilirlik, kalite ve yenilik ilkesinin birleşimi ile pazara ve paydaşlarına değer katarak, öncü rol oynayıp, rekabet gücü ve hizmet güvencesi ile ahşap bileşen tedarik zincirinde dünyada ilk 10 ‘ da yerini almaktır.

60+
ÜLKE SAYISI
70%
İHRACAT ORANI
250+
RENK MİKTARI
200+
TESCİLLİ ÜRÜN

Dekoratif Profil

Arkopa Ailesi yüksek kalite materyalleri ve tecrübeli işçiliği ile dekorasyon fikirlerinizin gerçekleşmesinde partneriniz olmaya devam ediyor. Detayların potansiyel gücünü keşfedin. Mobilyanızı Arkopa Dekoratif Profilleri ile eşsiz kılın.

High Gloss renkler, Ahşap ve Hologram desenler, Derin çizgiler, Soft ve pastel tonlar. Arkopa Dekoratif profil, geniş renk yelpazesi ve modelleriyle yaşam alanlarınızı hayal ettiğinizin ötesine taşıyarak, tasarımın detayındaki özgürlüğü hissetmenizi sağlar.
Üretim tecrübemizi, sürdürebilirlik ilkesiyle birleştirerek, iş ortaklarımıza kaliteli hizmet ve pratik çözümler sunmaktayız.

Kanallı Profiller, Beşik Profilleri, Taç Profillleri, Köşe Profilleri, Yüzey Profilleri gibi standart MDF Profillerin haricinde, geniş ürün yelpazesi ile talep edilen ölçü ve modellerle Arkopa ailesi olarak yıllardır hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ultiface Nedir?

Panellerimiz

Kayseri OSB yarı mamul MDF profil üretimi başlangıcı

Yeni Fabrika alanına geçiş

High Gloss Panel ve Postform kapak yarı mamul üretimi başlangıcı

Bileşen üretimi için kenarbantlama , kesim vb yatırımlar ile mobilya üreticilerine montaja hazır bileşen hizmetine geçiş

Bölgenin en büyük hazır çekmece kasa üretim hizmeti ile mobilya üreticilerine değer katmaya başladı.

Derin dokulu ve senkronize yüzeyler ile premium melamin kaplı panel imalatı başlangıcı

Montaja hazır bileşen hizmetine hazır kapak ve hazır profil kapak hizmeti vermeye başladı.