Amedeo
Bizi takip edin!

Search

Yaşama Farklı Profilden Bakın

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin önemli mobilya üretim merkezlerinden Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren ARKOPA; hızla değişmekte olan mobilya, dekorasyon ve inşaat endüstrisine 2003 yılından bu yana modern makine parkurları, kalite ve hizmet sürdürülebilirliği, sürekli gelişim anlayışı ve her gün kendini yenileyen uzman ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

ARKOPA; ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 standartlarında yarı mamul üretimi ile mobilya üreticilerine yan sanayi hizmeti vermektedir.

Hakkımızda

ARKOPA; İnsan ve çevre dostu ürünlerini teknolojik makine parkurları ve uzman ekibi ile kalite ve ekonomik fiyat anlayışından ödün vermeden seri olarak üretmektedir. 2011’de SAP ERP sistemlerini kullanmaya başlayarak izlenebilirliği en üst seviyeye çıkarmıştır.

ARKOPA; Ar-Ge çalışmaları ile farklı mobilya tasarımlarına uygun çözüm oluşturduğu standart modelleri ve müşteriye özel tasarımlarını MDF, Yonga Levha, Kontraplak, Masif ahşap ile işlemekte; Akrilik, PVC, PET, PP, Laminant, Doğal kaplama, Finish folyo ve Emprenyeli Kağıt gibi dekoratif malzemelerle kaplamaktadır.

Hakkımızda

ARKOPA; Uluslararası kalite standartlarında Dekoratif Folyo kaplı MDF ve Yonga Levha Panel (Akrilik, Ultra High Gloss, Super Mat & Mat), Derin Dokulu ve Registered Melamin Kaplı Panel, Standart ve Özel Profiller, Duvar Lambri, Çekmece Kasası, Postform Kapak, Hazır Kapak, Profil Kapak, Kapı Paneli, Kapı Kasa-Pervaz, Süpürgelik gibi yarı mamul ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra müşterilerin montaja hazır bileşen ihtiyaçlarına ve özel taleplerine cevap vermektedir.
Yurt içi hizmetinin yanı sıra, global pazarda 5 kıtada 60’tan fazla ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunarak pazarda önemli bir rol üstlenmektedir.

Misyon

Arkopa dekorasyon ve mobilya endüstrisine ahşap bazlı plakalar ile iç mekan kullanımına uygun dekoratif panel , profil , dekorasyon ve mobilya bileşenleri üretmek ve öncü trendler yaratarak çevre dostu, kaliteli , güvenilir ve yenilikçi ürünler ile sürdürülebilir konforlu yaşam alanları oluşturmak ve pazara değer katmaktır.

Vizyon

Arkopa dekorasyon ve mobilya endüstrisinde küresel pazara katacağı yeni trend ve tasarımlar ile çevresel sürdürülebilirlik, kalite ve yenilik ilkesinin birleşimi ile pazara ve paydaşlarına değer katarak, öncü rol oynayıp, rekabet gücü ve hizmet güvencesi ile ahşap bilesen tedarik zincirinde dünyada ilk 10 ‘ da yerini almaktır.

Arkopa

ARKOPA çözüm ortağınız olarak, mobilyanızı sanata dönüştürmeye devam edecektir.

Hikayemiz

Kayseri OSB yarı mamul MDF profil üretimi başlangıcı

Yeni Fabrika alanına geçiş

High Gloss Panel ve Postform kapak yarı mamul üretimi başlangıcı

Bileşen üretimi için kenarbantlama , kesim vb yatırımlar ile mobilya üreticilerine montaja hazır bileşen hizmetine geçiş

Bölgenin en büyük hazır çekmece kasa üretim hizmeti ile mobilya üreticilerine değer katmaya başladı.

Derin dokulu ve senkronize yüzeyler ile premium melamin kaplı panel imalatı başlangıcı

Montaja hazır bileşen hizmetine hazır kapak ve hazır profil kapak hizmeti vermeye başladı.

Arkopa Tanıtım Filmi

Sertifikalarımız

FSC Yönetim Sistemi Politikasi ve Taahhüdümüz

PLT.00 Arkopa Kuruluşumuzun Entegre Sistem Politikasi