Amedeo
Bizi takip edin!

Search

Taslak
  -  Taslak

Akustik Dekoratif uygulamalarınızla birlikte, Akustik konfor alanlarınızı oluşturun! Resista Mat Arkopa’nın yeni koleksiyonu Resista Matt, ipeksi dokunuş hissini arttırırken, parmak izi göstermeyen, dayanıklı, kusursuz ve estetik bir görünüm oluşturuyor. Süper Mat Matt’ın en güzel hali Super Matt serimiz ile tanışın. Pastel tonları soft yüzeylerle buluşturan SUPER MATT serimiz alışılagelmişin dışında çizgi oluşturmanıza olanak sunar. Nova Nova yüzeyimizin modern ve özgün dokusu ile müşterilerimize tasarim özgürlüğü sunuyoruz. Hayat Arkopa Ailesi’nin yeni üyesi softform paneller farklı renk kombinasyonları ile High Gloss, Super Mat, Mat PVC ve Ultiface Melamin seçenekleri ile yaşamınıza yeni tarzlar sunmaya amaçlamaktadır. Farklı model ve ölçülerle softform paneller aradığınız zevk ve estetiğin mobilyalarınızda hayat bulmasına yardımcı olur. Tasarımı Mekanlarınızın büyük bir bölümünü oluşturan duvarlarda küçük dokunuşlarla dekorasyonunuzda büyük farklar yaratın. Kolay uygula Mekanlarınızın büyük bir bölümünü oluşturan duvarlarda küçük dokunuşlarla dekorasyonunuzda büyük farklar yaratın.
ÜR

Ürünler


Detayların potansiyel gücünü keşfedin

Misyon

Ahşap & Arkopa dekorasyon ve mobilya endüstrisine ahşap bazlı plakalar ile iç mekan kullanımına uygun dekoratif panel , profil , dekorasyon ve mobilya bileşenleri üretmek ve öncü trendler yaratarak çevre dostu, kaliteli , güvenilir ve yenilikçi ürünler ile sürdürülebilir konforlu yaşam alanları oluşturmak ve pazara değer katmaktır.

Vizyon

Arkopa dekorasyon ve mobilya endüstrisinde küresel pazara katacağı yeni trend ve tasarımlar ile çevresel sürdürülebilirlik, kalite ve yenilik ilkesinin birleşimi ile pazara ve paydaşlarına değer katarak, öncü rol oynayıp, rekabet gücü ve hizmet güvencesi ile ahşap bilesen tedarik zincirinde dünyada ilk 10 ‘ da yerini almaktır.

60+
ÜLKE SAYISI
70%
İHRACAT ORANI
250+
RENK MİKTARI
200+
TESCİLLİ ÜRÜN

Dekoratif Profil

Arkopa Ailesi yüksek kalite materyalleri ve tecrübeli işçiliği ile dekorasyon fikirlerinizin gerçekleşmesinde partneriniz olmaya devam ediyor. Detayların potansiyel gücünü keşfedin. Mobilyanızı Arkopa Dekoratif Profilleri ile eşsiz kılın.

High Gloss renkler, Ahşap ve Hologram desenler, Derin çizgiler, Soft ve pastel tonlar. Arkopa Dekoratif profil, geniş renk yelpazesi ve modelleriyle yaşam alanlarınızı hayal ettiğinizin ötesine taşıyarak, tasarımın detayındaki özgürlüğü hissetmenizi sağlar.
Üretim tecrübemizi, sürdürebilirlik ilkesiyle birleştirerek, iş ortaklarımıza kaliteli hizmet ve pratik çözümler sunmaktayız.

Kanallı Profiller, Beşik Profilleri, Taç Profillleri, Köşe Profilleri, Yüzey Profilleri gibi standart MDF Profillerin haricinde, geniş ürün yelpazesi ile talep edilen ölçü ve modellerle Arkopa ailesi olarak yıllardır hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ultiface Nedir?

Panellerimiz mobilya üreticilerine, mimarlara ve tasarımcılara geniş renk alternatifleri ile yarının trendlerini oluşturma fırsatı sunarken, kullandığımız ileri teknoloji ile de yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmektedir.

Kayseri OSB yarı mamul MDF profil üretimi başlangıcı

Yeni Fabrika alanına geçiş

High Gloss Panel ve Postform kapak yarı mamul üretimi başlangıcı

Bileşen üretimi için kenarbantlama , kesim vb yatırımlar ile mobilya üreticilerine montaja hazır bileşen hizmetine geçiş

Bölgenin en büyük hazır çekmece kasa üretim hizmeti ile mobilya üreticilerine değer katmaya başladı.

Derin dokulu ve senkronize yüzeyler ile premium melamin kaplı panel imalatı başlangıcı

Montaja hazır bileşen hizmetine hazır kapak ve hazır profil kapak hizmeti vermeye başladı.