Amedeo
Bizi takip edin!

Search

Tarihce Taslaklar
  -  Tarihce Taslaklar

Misyon

Ahşap & Arkopa dekorasyon ve mobilya endüstrisine ahşap bazlı plakalar ile iç mekan kullanımına uygun dekoratif panel , profil , dekorasyon ve mobilya bileşenleri üretmek ve öncü trendler yaratarak çevre dostu, kaliteli , güvenilir ve yenilikçi ürünler ile sürdürülebilir konforlu yaşam alanları oluşturmak ve pazara değer katmaktır.

Vizyon

Arkopa dekorasyon ve mobilya endüstrisinde küresel pazara katacağı yeni trend ve tasarımlar ile çevresel sürdürülebilirlik, kalite ve yenilik ilkesinin birleşimi ile pazara ve paydaşlarına değer katarak, öncü rol oynayıp, rekabet gücü ve hizmet güvencesi ile ahşap bileşen tedarik zincirinde dünyada ilk 10 ‘ da yerini almaktır.

2003 Kayseri OSB yarı mamul MDF profil üretimi başlangıcı

2007 Yeni Fabrika alanına geçiş 2012 High Gloss Panel ve Postform kapak yarı mamul üretimi başlangıcı 2016 Bileşen üretimi için kenarbantlama , kesim vb yatırımlar ile mobilya üreticilerine montaja hazır bileşen hizmetine geçiş 2019 Bölgenin en büyük hazır çekmece kasa üretim hizmeti ile mobilya üreticilerine değer katmaya başladı. 2020 Derin dokulu ve senkronize yüzeyler ile premium melamin kaplı panel imalatı başlangıcı 2021 Montaja hazır bileşen hizmetine hazır kapak ve hazır profil kapak hizmeti vermeye başladı.
Oops...
Slider with alias home photography 1 not found.

Kayseri OSB yarı mamul MDF profil üretimi başlangıcı

Yeni Fabrika alanına geçiş

High Gloss Panel ve Postform kapak yarı mamul üretimi başlangıcı

Bileşen üretimi için kenarbantlama , kesim vb yatırımlar ile mobilya üreticilerine montaja hazır bileşen hizmetine geçiş

Bölgenin en büyük hazır çekmece kasa üretim hizmeti ile mobilya üreticilerine değer katmaya başladı.

Derin dokulu ve senkronize yüzeyler ile premium melamin kaplı panel imalatı başlangıcı

Montaja hazır bileşen hizmetine hazır kapak ve hazır profil kapak hizmeti vermeye başladı.

Tanihçemiz